Bahçe Meslek Yüksekokulu
GIDA İŞLEME BÖLÜMÜ

Bölüm Dersleri

Okunma Sayısı : 778


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ
BAHÇE MESLEK YÜKSEKOKULU
GIDA İŞLEME BÖLÜMÜ
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI EĞİTİM PLANI

        1.SINIF I.YARIYIL

 

 

Haft.Ders
Saati

 

 

 

 

Drs Kodu

Dersin Adı

Teo

Uyg

Top

Krd

Akts

TDL101

Türk Dili 1

2

0

2

2

2

AIT101

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi 1

2

0

2

2

2

YDL101

İngilizce 1

2

1

3

3

5

GTP101

Matematik 1

3

1

4

3

4

GTP103

Teknolojinin Bilimsel İlkeleri

2

0

2

2

2

TBT101

Temel Bilgi Teknolojileri I

2

0

2

2

2

GTP105

Genel Kimya

2

0

2

2

2

GTP107

Genel Mikrobiyoloji

2

2

4

3

4

GTP109

Gıda Bilimi

2

0

2

2

4

 

Zorunlu Toplam

19

3

23

21

27

*

Seçmeli Dersler

 

 

 

 

 

GTP111

Beslenme İlkeleri

2

0

2

2

3

GTP113

İlk Yardım

2

0

2

2

3

 

Genel Toplam

 

 

 

 

30

(*) Bu Derslerden 3 AKTS Ders Seçilecektir.

                                                                2. SINIF  II. YARIYIL

Haft.Ders
Saati

Drs Kodu

Dersin Adı

Teo

Uyg

Top

Krd

Akts

TDL102

Türk Dili 2

2

0

2

2

2

AIT102

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi 2

2

0

2

2

2

YDL102

İngilizce 2

2

1

3

3

5

TBT102

Temel Bilgi Teknolojileri 2

2

0

2

2

2

GTP102

Gıda Mikrobiyolojisi

2

2

4

3

4

GTP104

Laboratuar Teknikleri

2

2

4

3

5

GTP106

Besin Kimyası

3

0

3

3

4

 

Zorunlu Toplam

15

4

20

18

24

*

Seçmeli Dersler

 

 

 

 

 

GTP108

Biyoteknoloji

2

0

2

2

2

GTP110

Gıda İşleme İlkeleri ve Endüstriyel
Makineler

4

0

4

3

4

GTP112

İletişim Teknikleri

1

1

2

2

2

 

Genel Toplam

 

 

 

 

30

(*) Bu Derslerden 6 AKTS Ders Seçilecektir.

STJ102

STAJ UYGULAMASI

0

0

0

0

8

Endüstriye Dayalı Öğrenim (Staj) Tek Safhada ve 6 Haftadır. (30 İşgünü)

 

                                                                                2.SINIF   III. YARIYIL 

 

 

Haft.Ders

Saati

 

 

 

 

Drs Kodu

Dersin Adı

Teo

Uyg

Top

Krd

Akts

GTP201

Gıda Kodeksi Yönetim Standartları        

2

0

2

2

3

GTP203

İşletme Hijyeni ve Sanitasyon

2

2

4

3

4

GTP205

Gıda Katkı Maddeleri

2

0

2

2

3

GTP207

Gıda Analizleri 1

2

2

4

3

4

GTP209

Meyve Sebze İşleme Teknikleri

2

1

3

3

3

YON201

Yönlendirilmiş Çalışma 1

1

1

2

2

3

 

Zorunlu Toplam

11

6

17

15

20

*

Seçmeli Dersler

 

 

 

 

 

GTP211

Hazır Yemek Sistemleri

2

0

2

2

3

GTP213

Pazarlama Teknikleri

2

0

2

2

3

GTP215

Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim
Sistemleri

2

2

4

3

4

GTP217

Özel Gıdalar

2

0

2

2

2

GTP219

Meyve Suyu Üretim Teknolojisi

2

0

2

2

2

GTP221

Meslek Etiği

2

0

2

2

2

GTP223

Çevre Koruma

2

0

2

2

2

GTP225

Finansal Okuryazarlık

2

0

2

2

2

GTP227

Güzel Sanatlar 1

0

2

2

2

2

 

Genel Toplam

 

 

 

 

30

( * ) Bu Derslerden 10 AKTS Ders Seçilecektir.

                                    2.SINIF    IV. YARIYIL

Haft.Ders

Saati

Drs Kodu

Dersin Adı

Teo

Uyg

Top

Krd

Akts

GTP202

Süt ve Ürünleri İşleme Teknikleri

2

2

4

3

4

GTP204

Et ve Ürünleri İşleme Teknikleri

2

2

4

3

4

GTP206

Tahıl İşleme Teknolojisi

4

0

4

3

4

GTP208

Gıda Analizleri 2

2

2

4

3

4

YON202

Yönlendirilmiş Çalışma 2

1

1

2

2

3

 

Zorunlu Toplam

11

7

18

14

19

**

Seçmeli Dersler

 

 

 

 

 

GTP210

Ambalajlama ve Paketleme

3

0

3

3

4

GTP212

Yağ İşleme Teknolojisi

2

2

4

3

4

GTP214

İşletme Ekonomisi ve Organizasyonu

2

2

4

3

3

GTP216

Su Ürünleri Teknolojisi

2

2

4

3

3

GTP218

Su Analizleri

2

1

3

3

3

GTP220

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı

2

0

2

2

3

GTP222

İstatistik

2

0

2

2

3

GTP224

İşaret Dili

2

0

2

2

2

GTP226

Güzel Sanatlar 2

0

2

2

2

2

 

Genel Toplam

 

 

 

 

30

( ** ) Bu Derslerden 11 AKTS Ders Seçilecektir.






Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı